About Us

Personal

Sortera: Visa alla | Styrelse i Lärocentrum i Skara ekonomisk förening | Metis åk F-6 | Metis åk 7-9 | Athena | Servicepersonal | Fritids | Elevhälsa

Catharina Skoog

biträdande rektor.
klassansvarig åk 7
catharina.skoog@friskolanmetis.se

Karin van Stam Helle

undervisar i åk 7-9
karin.helle@friskolanmetis.se

Martina Lindberg

Fritidsansvarig, mentor Förskoleklassen
martina.lindberg@friskolanmetis.se

Johanna Mellqvist

Carolina Järlstam

Mentor åk 2
carolina.järlstam@friskolanmetis.se

Jasmin Gulläng

Eva-Karin Polzer

Lovisa Ax

Fredrik Isenfrost

Erika Landahl

bild och slöjd, klassansvarig åk 7
erika.landahl@friskolanmetis.se

Alexander Fuentes

IT-ansvarig
resurspersonal, fritids
alexander.fuentes@friskolanmetis.se

Kristina Adolfsson

Katarina Silvander

resurspersonal
fritids
katarina.silvander@friskolanmetis.se

Therese Kuylenstierna

Ulrika Norberg