About Us

Personal

Sortera: Visa alla | Styrelse i Lärocentrum i Skara ekonomisk förening | Metis åk F-6 | Metis åk 7-9 | Athena | Servicepersonal | Fritids | Elevhälsa

Catharina Skoog

biträdande rektor.
klassansvarig åk 7
catharina.skoog@friskolanmetis.se

Karin van Stam Helle

undervisar i åk 7-9
karin.helle@friskolanmetis.se

Tobias Nettelblad

Anna Liljegren

klassansvarig åk 7
anna.liljegren@friskolanmetis.se

Erika Landahl

bild och slöjd, klassansvarig åk 7
erika.landahl@friskolanmetis.se

Lotta Grönlund Plöen

klassansvarig åk 8
lotta.ploen@friskolanmetis.se

Suzanne Melville

klassansvarig åk 8
suzanne@friskolanmetis.se

Mari Nurkkala

klassansvarig åk 8
mari.nurkkala@friskolanmetis.se

Micael Gustafson

Håkan Einarsson

klassansvarig åk 9
hakan.einarsson@friskolanmetis.se

Linda Gustafsson

Marie-Louise Silfverstrand

Martin Reivall

Kurator
Resurspersonal
martin.reivall@friskolanmetis.se

Ulrika Norberg