About Us

Personal

Sortera: Visa alla | Styrelse i Lärocentrum i Skara ekonomisk förening | Metis åk F-5 | Metis åk 6-9 | Athena | Servicepersonal | Fritids | Elevhälsa

Wilson Sepulveda

resurspersonal
fritids
wilson.sepulveda@friskolanmetis.se

Katarina Silvander

resurspersonal
fritids
katarina.silvander@friskolanmetis.se

Martina Lindberg

Fritidsansvarig, mentor förskoleklassen
martina.lindberg@friskolanmetis.se

Alexander Fuentes

IT-ansvarig
resurspersonal, fritids
alexander.fuentes@friskolanmetis.se

Andreas Karlsson

resurspersonal
fritids
andreas.karlsson@friskolanmetis.se

Therese Kuylenstierna

Mariana Eklindh

resurspersonal
fritids
mariana.eklindh@friskolanmetis.se