About Us

Personal

Sortera: Visa alla | Styrelse i Lärocentrum i Skara ekonomisk förening | Metis åk F-6 | Metis åk 7-9 | Athena | Servicepersonal | Fritids | Elevhälsa

Catharina Skoog

Eva-Karin Polzer

bitr.rektor
mentor åk 3
eva-karin.polzer@friskolanmetis.se

Linda Järpemark

mentor Förskoleklass
linda.järpemark@friskolanmetis.se

Martina Lindberg

Fritidsansvarig, mentor åk 1
martina.lindberg@friskolanmetis.se

Johanna Mellqvist

Christina Drebin

Sebastian Knutsson

Jonas Hammar

Carola Brolin

idrottslärare, fritids
carola.brolin@friskolanmetis.se

Karin van Stam Helle

undervisar i åk 7-9
karin.helle@friskolanmetis.se

Erika Landahl

bild och slöjd, klassansvarig åk 8
erika.landahl@friskolanmetis.se

Alexander Fuentes

IT-ansvarig
resurspersonal, fritids
alexander.fuentes@friskolanmetis.se

Sara Bremer

resurspersonal, fritids
sara.bremer@friskolanmetis.se

Katarina Silvander

resurspersonal
fritids
katarina.silvander@friskolanmetis.se

Therese Kuylenstierna

Ulrika Norberg

Shpresa Sadiku

resurspersonal, fritids
shpresa.sadiku@friskolanmetis.se