About Us

Personal

Sortera: Visa alla | Styrelse i Lärocentrum i Skara ekonomisk förening | Metis åk F-6 | Metis åk 7-9 | Athena | Servicepersonal | Fritids | Elevhälsa

Martina Lindberg

Fritidsansvarig, mentor åk 1
martina.lindberg@friskolanmetis.se

Carola Brolin

idrottslärare, fritids
carola.brolin@friskolanmetis.se

Alexander Fuentes

IT-ansvarig
resurspersonal, fritids
alexander.fuentes@friskolanmetis.se

Sara Bremer

resurspersonal, fritids
sara.bremer@friskolanmetis.se

Katarina Silvander

resurspersonal
fritids
katarina.silvander@friskolanmetis.se

Therese Kuylenstierna

Shpresa Sadiku

resurspersonal, fritids
shpresa.sadiku@friskolanmetis.se