About Us

Personal

Sortera: Visa alla | Styrelse i Lärocentrum i Skara ekonomisk förening | Metis åk F-6 | Metis åk 7-9 | Athena | Servicepersonal | Fritids | Elevhälsa

Catharina Skoog

Karin van Stam Helle

undervisar i åk 7-9
karin.helle@friskolanmetis.se

Håkan Einarsson

klassansvarig åk 7
hakan.einarsson@friskolanmetis.se

Marie-Louise Silfverstrand

Ida Holm

klassansvarig åk 7
ida.holm@friskolanmetis.se

Erika Landahl

bild och slöjd, klassansvarig åk 8
erika.landahl@friskolanmetis.se

Anna Liljegren

klassansvarig åk 8
anna.liljegren@friskolanmetis.se

Tobias Nettelblad

Suzanne Melville

klassansvarig åk 9
suzanne@friskolanmetis.se

Linda Gustafsson

Lotta Grönlund Plöen

klassansvarig åk 9
lotta.ploen@friskolanmetis.se

Martin Reivall

Kurator
Resurspersonal
martin.reivall@friskolanmetis.se

Ulrika Norberg